27 marca 2022 / March 27th, 2022

New Balance Bieg na Piątkę

Zapraszamy Was do udziału w New Balance Biegu na Piątkę! Wystartuj na 5 km w biegu towarzyszącym 16. Półmaratonowi Warszawskiemu, pobiegnij piękną trasą w samym centrum miasta i poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia!

Pięć kilometrów to idealne wyzwanie na początek przygody z bieganiem. Doświadcz wielkich emocji i niesamowitej energii, wyzwolonej przez innych biegaczy oraz kibiców wzdłuż niezapomnianej trasy. Daj się ponieść nogom i fantazji! Przywitaj wiosnę przemierzając ulice w samym sercu Warszawy wraz z tysiącami biegaczy!  New Balance Bieg na Piątkę to nie jedynie wyścig. To przede wszystkim świetna zabawa wśród ludzi, których połączyła wspólna pasja.

Bez względu na to czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – chcemy, żebyś do nas dołączył. Bo w tym roku wiosna startuje w Warszawie!

Najszybsza piątka w mieście

Przed nami najszybsza piątka w Warszawie – gdzie na biegaczy czekać będzie długi zbieg przypadający na 3 kilometrze. Dla szybszych zawodników to doskonała okazja, aby się rozpędzić przed ostatnią długą prostą. Dla tych mniej zaawansowanych i początkujących uczestników, to szansa na złapanie oddechu i napędzenie nóg raz jeszcze, tuż przed samym finiszem.

Pobiegnij w słusznej sprawie

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz będzie mógł wspomóc wybraną jedną spośród 8 organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce upoważnia do odebrania pakietu startowego oraz wyjątkowego numeru startowego #BiegamDobrze.

Termin: 27.03.2022, godzina startu pierwszej fali – 13:00 (kolejne, co 15 minut)
Opłata startowa: 65 złotych
Kwota minimalna #BiegamDobrze: 200 złotych

Sponsor tytularny

Amerykańska marka New Balance od roku 2019 roku jest parterem technicznym Półmaratonu jak i Maratonu Warszawskiego, które dołączyły tym samym do grona najbardziej uznanych biegów na świecie – w Nowym Jorku, Londynie czy Rotterdamie. Udana współpraca przełożyła się na jeszcze mocniejsze zacieśnienie współpracy, wynikiem czego Bieg na Piątkę zyskał mocnego sponsora tytularnego.