27 marca 2022 / March 27th, 2022

Strefa wiedzy

Przygotowaliśmy dla Ciebie dużą dawkę wiedzy, która pomoże Ci przygotować się do 16. Półmaratonu Warszawskiego. Co tydzień znajdziesz tutaj nowy artykuł dotyczący zagadnień, stanowiących uzupełnienie do PLANÓW TRENINGOWYCH.

Jeśli nie znajdziesz w nich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, dołącz i zadaj je w dedykowanej GRUPIE NA FACEBOOKU. Z pomocą przyjdą Ci eksperci Magazynu Bieganie oraz bardziej doświadczeni biegacze.


21 stycznia

Bieganie z planem treningowym. Najczęstsze błędy

Mylić się jest rzeczą ludzką, ale trwanie w błędzie to diabelska pomyłka – tak mówi znana sentencja. Tymczasem biegacze wciąż i wciąż powtarzają te same błędy, od lat, a czasami dziesięcioleci. Kolejne pokolenia zamiast biegać szybciej, wykładają się na przeszkodach, które już dawno zostały opisane i zbadane.


29 grudnia 2021

Jak stać się regularnym biegaczem? 9 sposobów na motywację

Jak pokonać lenia? Jak się zmotywować? Przede wszystkim warto użyć wszelkich możliwych sposobów na zwiększenie motywacji. I stosować je regularnie. Jest bowiem takie powiedzenie, że z motywacją jak z kąpielą – nie wystarczy raz kiedyś, ale trzeba stosować ją codziennie. Zatem – do dzieła! Motywujemy się i ruszamy na trening!