26 marca 2023 / March 26th, 2023
 

Jak odebrać pakiet startowy?

24-03-2022 17:03

BIURO ZAWODÓW

Pakiet startowy na półmaraton i New Balance Bieg na Piątkę można odebrać w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej)

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
25 marca (piątek) w godzinach 14.00 – 20.00
26 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

Pamiętajcie, że jedyne kolejki w trakcie funkcjonowania biura zawodów tworzą się na samym otwarciu.

Zachęcamy Was również do zapoznawania się przed przyjazdem do biura z aktualnymi zmianami w organizacji ruchu w centrum Warszawy związanymi  z wizytą prezydenta USA, Joe Bidena, w Polsce.

Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika na stronie rejestracji – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą maseczki ochronnej. Dobierzcie też porę wizyty, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek, które zazwyczaj występują tylko w chwili otwarcia biura.

Podczas funkcjonowania Biura Zawodów będą prowadzone zbiórki na rzecz Ukrainy. Dowiedz się, jak możesz pomóc: TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem imprezy, w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dot. startu: PRZEJRZYJ INFORMATOR