27 marca 2022 / March 27th, 2022

#BiegamDobrze dla Aleppo

1200-03

Przebiegnijmy razem 3000 km dla Aleppo!

W 1944 roku w wyniku działań wojennych Warszawa została zrównana z ziemią. Miasto zburzono niemal w całości, a życie tysięcy Warszawiaków legło w gruzach. Obecnie na oczach całego świata rujnowane są syryjskie miasta. Mieszkańcy tracą dach nad głową, a setki dzieci zostają sierotami doświadczonymi traumą wojny. Syryjczykom brakuje jedzenia, ubrań, podstawowych środków sanitarnych.

29 stycznia pobiegnijmy razem w ramach akcji „#BiegamDobrze dla Aleppo” wokół Pałacu Kultury i Nauki. Swoim biegiem możesz nie tylko wyrazić solidarność z ofiarami wojny domowej. Możesz im pomóc!

Podczas rejestracji do udziału w wydarzeniu założysz profil zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi również będą mogli wspierać inicjatywę. Wystarczy, że uzbierasz 100 zł, a otrzymasz wyjątkowy numer startowy, który będzie dowodem na to, że nie pozostałeś obojętny. Wszystkie zebrane przez Ciebie środki dofinansują pomoc dla ofiar wojny.

Zachęcamy Was do przyjścia w białych koszulkach. Bieg nie ma charakteru wyścigu, ale każdy uczestnik otrzyma chip do pomiaru czasu – dzięki temu dowiemy się ile km wspólnie pokonaliśmy. Przed i po biegu będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanej przebieralni oraz ogólnodostępnych szatni i toalet na terenie PKiN.

WYNIKI >>>

Data: 29 stycznia
Start i meta: Pałac Kultury i Nauki – przy pomniku Janusza Korczaka, od ulicy Świętokrzyskiej (zobacz na mapie)
Biuro Zawodów: Pałac Kultury i Nauki, sala im. Stefana Kisielewskiego, obok wejścia głównego od ulicy Marszałkowskiej (zobacz na mapie)
Odbiór numerów: w dniu biegu od godziny 9:10, na podstawie dokumentu ze zdjęciem lub „Oświadczenia Rodzica lub Opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w zajęciach rekreacyjno-sportowych” podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Godzina startu: 10:00
Dystans: 10 km (lub mniej). Biegamy po pętlach o długości ok 1600 m, sam decydujesz ile przebiegniesz.
Limit czasu: 1h 30 minut
Limit uczestników: 300
Cel: zebrać jak najwięcej środków, które Caritas Polska i PAH przeznaczą na pomoc syryjskim rodzinom.
Jak zebrać jak najwięcej środków? Zajrzyj do naszego PORADNIKA na www.biegamdobrze.pl.

trasa biegu

regulamin

beneficjenci akcji

lista startowa

 LOGOALEPPOpion

ZEBRALIŚMY JUŻ:

                                             aaaaaaaaaaaaa  

Za wsparcie organizacji biegu dziękujemy:

pasek.aleppo

Za
k

K
kKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKk
K
K
K
K
K
AA
A
A
A
A
A

A
A
A

K
k
K